O firmie

Jesteśmy firmą, która dostarcza Klientom kompleksowe rozwiązania sprzedaży i usług samoobsługowych – projektujemy, produkujemy i dystrybuujemy różnorodne urządzenia, z których korzystanie może być zrealizowane po dokonaniu opłaty gotówką lub innym środkiem płatniczym.

Firma powstała w 1996 r. w Murowanej Goślinie koło Poznania produkując pierwsze urządzenia na rynek belgijski – sterowniki do maszyn vendingowych oraz automatów sprzedających papierosy. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy i jesteśmy pionierami w naszej branży odpowiadając na najbardziej wymagające oczekiwania Klientów. W 2004 r. dla największego polskiego dostawcy energii przygotowaliśmy Energomaty, czyli maszyny umożliwiające samoobsługowe opłacenie rachunków.

Opracowaliśmy zaawansowane urządzenia vendingowe (Potatomaty), które dziś działają w Belgii, Francji, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Szwajcarii, a na polskim rynku jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości Rozmieniarek monet i banknotów dedykowanych m.in. myjni samoobsługowych.

Od początku działalności tworzymy wyspecjalizowane automaty na indywidualne zamówienia – w przypadku automatów nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wiemy, że produkowane u nas maszyny mają ułatwić biznesy naszych Klientów, dlatego stawiamy przede wszystkim na jakość, trwałość i bezpieczeństwo stosowanych rozwiązań.

 

Regulamin konkursu Apple Box: Regulamin_AppleBox